2026. június 18.

A Szak(MA)rket-Egyél hazait! rendezvénysorozatunk ezúttal külső helyszínen, Szihalomon került megrendezésre a Szihalmi Kemencés Napok és Civil Expo keretében.

A paktum projekt célja többek között a foglalkoztatás ösztönzése, a térségi együttműködések erősítése, valamint a helyi gazdaság támogatása, ezért kiemelt figyelmet fordítunk a helyi termelők, vállalkozók és kézművesek láthatóságának növelésére, valamint a helyi munkaerőpiaci kapcsolatok élénkítésére. Az eseményen a helyi gazdaság kiemelkedő termékei mellett tájékoztatást nyújtottunk a projektről, a a projekt keretében elérhető bértámogatásokról, szolgáltatásokról és képzésekről, továbbá segítséget nyújtottunk abban, hogyan készítsék el önéletrajzukat, és motívációs levelüket, sikeres pályázat esetén pedig hogyan készüljenek egy állásinterjúra.