2026. június 18.

Remek hangulatban és sok vásárlóval folytatódott nagy sikerű rendezvénysorozatunk, amelyet 2024. májusban indítottunk útjára.

A paktum projekt célja többek között a foglalkoztatás ösztönzése, a térségi együttműködések erősítése, valamint a helyi gazdaság támogatása, ezért kiemelt figyelmet fordítunk a helyi termelők, vállalkozók és kézművesek láthatóságának növelésére, valamint a helyi munkaerőpiaci kapcsolatok élénkítésére. 2026-ban ismét április és október között, havi rendszerességgel töltjük meg Heves vármegye legfinomabb ízeivel az egri Civil Közösségek Háza udvarát.

A Szak(ma)rket – Egyél Hazait! rendezvénysorozat ebben igen fontos szerepet tölt be, hiszen nem csupán piac, hanem közösségi találkozási pont is, ahol munkáltatók, érdeklődők és helyi lakosok kerülhetnek közvetlen kapcsolatba egymással.

A következő piac rendhagyó módon a Szihalmi Kemencés Napok és Civil Expó keretében kerül megrendezésre 2026. június 12-én.